magia miłosna, znacie ?

magia miłosna, znacie ?

Witam. Co sądzicie o magii miłosnej? Czy ona rzeczywiście pomaga w tym, aby chłopak się we mnie zakochał?

Iwona3

Posty: 4

 
Moja mama od zawsze korzystała z porad wróżbitów. Miała nawet jednego, do którego chodziła grubo ponad 7 lat i to właśnie on pomógł jej magią miłosną. Nie boję się pójść i zamówić urok spętania miłosnego, ale zastanawiam się, czy nie poczekać jeszcze trochę i dobrze poznać drugą połowę, żeby później nie żałować, jak on się zakocha, a je nie :)

Złoty

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o magię miłosną, to tylko tutaj http://www.ezopark.com. Korzystałam i udało się, za co jestem teraz niesłychanie wdzięczna. Życie w końcu zaczęło mnie satysfakcjonować.

dawid123

Posty: 11

 
Korzystałam z odczynianie klątw, bowiem uroki rzucone na mnie nie pozwalały mi żyć zwykle. Nic mi się w życiu nie udawało. Czego sobie nie zaplanowałam, to się po prostu nie udawało. Dopiero wróżbita pomógł mi stanąć na nogi, a teraz to nawet mam już narzeczonego. Ludzie nie wierzą, bowiem myślą, iż to bajki, a to prawda :)

aliwertus

Posty: 2

 
A u jakiego wróżbity byłaś? Moja znajoma też korzystała z magii miłosnej i po pół roku wzięła ślub i teraz co ją widzę, to jest coraz szczęśliwsza. Mówi, że jej się układa i że nawet z pracą nie ma problemów, bo związek ma udany, więc się wspierają wzajemnie. Chcę sięgnąć i na pewno dam znać, co się udało zmienić :)

mirekp2005

Posty: 12

 
Najpierw zastanów się, czy na pewno ją kochasz, bo jak już skorzystasz z uroków, a dokładnie spętania miłosnego, to ona na pewno się w Tobie z powrotem zakocha i szkoda byłoby, gdybyś drugi raz ją zranił. Taka magia działa. Wiem z własnego doświadczenia :)

Black_Riot

Posty: 14

 
Korzystałam z odczynianie klątw, bo uroki rzucone na mnie nie pozwalały mi żyć normalnie. Nic mi się w życiu nie udawało. Czego sobie nie zaplanowałam, to się po prostu nie udawało. Dopiero wróżbita pomógł mi stanąć na nogi, a teraz to nawet mam już narzeczonego. Ludzie nie wierzą, bo myślą, że to bajki, a to prawda :)

audi80

Posty: 7

 
Z własnego doświadczenia wiem, iż magia miłosna może człowiekowi pomóc. Regularnie chodzę do wróżbity, aby dowiedzieć się więcej na swój temat, a ostatnio korzystałam z uroku na chłopaka.

Wariat

Posty: 17