Sonique koncerty, szukam ?

Sonique koncerty, szukam ?

Witam, szukam informacji czy Sonique wystąpi również u nas i poprowadzi koncert, na który od dawna mam ochotę pójść. A wy?

krugerPL

Posty: 13

 
A ja byłam na koncercie Sonique. Oj było to kilka lat wstecz. Tych wrażeń nigdy nie zapomnę. To była najlepsza impreza, na której mogłem się kiedykolwiek odszukać. Okazji do następonej też nie widzę, ani nie słyszałem, ale należałoby czekać na taki talent.

Zlomex

Posty: 20

 
Jak będzie koncert Sonique w Polsce, to będzie z pewnością o nim bardzo głośno i nikt nie przegapi. No chyba, że nie dostanie biletów. Ta didżejka jest niesamowita, a najważniejsze jest to, że ciągle tworzy coś nowego i za to należy jej się szacunek. Na świecie nie ma chyba miejsca, w którym nie chciano by jej zobaczyć i posłuchać.

Gracjaa4

Posty: 27

 
Ciągle śledzę poczynania kochanej Sonique. Widać, iż stale się rozwija i ma coraz większe grono zaprzyjaźnionych fanów. Mam do niej wielki szacunek, bowiem niesłychanie sporo dobrego zrobiła dla sceny klubowej. To dzięki niej dzisiaj muzyka klubowa może weselić się uznaniem. Zapoczątkowała to, co dzieje się dalej. Kocham ją.

Morn32

Posty: 18

 
Ciągle śledzę poczynania kochanej Sonique. Widać, że stale się rozwija i ma coraz większe grono zaprzyjaźnionych fanów. Mam do niej wielki szacunek, bo bardzo dużo dobrego zrobiła dla sceny klubowej. To dzięki niej dziś muzyka klubowa może cieszyć się uznaniem. Zapoczątkowała to, co dzieje się dalej. Kocham ją.

johncena67

Posty: 13

 
A ja byłam na koncercie Sonique. Oj było to kilka lat wstecz. Tych wrażeń nigdy nie zapomnę. To była najlepsza impreza, na jakiej mogłem się kiedykolwiek znaleźć. Okazji do następonej też nie widzę, ani nie słyszałem, ale warto czekać na taki talent.

hubertus

Posty: 13

 
Jak słyszę będzie koncert Sonique to wywołuje to we mnie dreszcze. Z emocji niewątpliwie. Na ostatni nie udało mi się otrzymać. Teraz wciąż szukam wątków w internecie, żeby nie przegapić jej koncertu.

martin888

Posty: 12

 
O Sonique można by pisać i pisać. Co zrobiła, ile odjechanych koncertów dała swoim kochanym fanom itd., itd. Szkoda, że nic nie słychać o tym, że planuje przyjazd do Polski.

labuh

Posty: 12

 
Nie można mówić o muzyce klubowej, nie mówić o Sonique i jej koncertach. Oprócz tego, iż jest didżejem, śpiewa i pisze teksty. Ma po prostu talent i dobrze, iż ciągle koncertuje i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, jakich jest coraz więcej.

El2CzupakaBra

Posty: 24

 
Na tej stronie można śledzić koncerty Sonique http://www.sonique.pl. Też niezwykle podoba mi się jej działalność muzyczna, najbardziej kręcę mnie naturalnie koncerty. Chyba nie wybiera się na razie do nas:(

Iwona3

Posty: 22