Bad Boys Blue koncerty, szukam ??

Bad Boys Blue koncerty, szukam ??

Wiecie coś o koncercie Bad Boys Blue?

Słyszałem, iż będą grać u nas w tym roku? Chciałbym zobaczyć nowy skład.

czerław3

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o koncerty w Polsce, to na pewno będzie grać Bad Boys Blue. Na tej stronce można kupić bilety http://www.badboysblue.com.pl.

Pozdrawiam.

Pacothelllucia

Posty: 10

 
Też jadę na te koncerty, głównie z powodu Bad Boys Blue. Byłam już na ich koncercie z dwiema nowymi wokalistkami. Grają całkiem spoko. Dobrze, że jest John, jest nadal twarzą zespołu, dlatego dobrze się ich słucha, ogląda i bawi na koncertach. Do zobaczyska na koncercie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

krugerPL

Posty: 13

 
Jestem strasznie ciekawa, jak wygląda na żywo nowy skład Bad Boys Blue. Kupiłam z mężem bilety i czekamy na ich koncert, który odbędzie się 28 listopada na Ergo Arenie.

marek

Posty: 9

 
Nie ma to jak posłuchać legend muzycznych i znaleźć się na ich koncercie. W tym roku czeka nas koncert Bad Boys Blue w Polsce. Bardzo się cieszę na samą myśl, jak będzie ekstra. Macie bilety, ja już kupiłam.

Ania11

Posty: 23

 
Cieszę się, że Bad Boys Blue będzie w Polsce. Byłem już na ich koncercie, kiedy John McInerney gra z dwoma wokalistkami. Jest na co popatrzeć i uważam, że całkiem dobrze się prezentują. Wczoraj zakupiłem bilety. Będzie mnóstwo innych sław. Widać, że szykuje się niezła zabawa, ja jej nie chcę przegapić. Pozdrawiam.

Lupusx

Posty: 16

 
Dobrze słyszeliście Bad Boys Blue będzie w Polsce. Koncert odbędzie się 28 listopada w Ergo Arenie. Oj będzie się działo, albowiem będzie sporo innych gwiazd popu. Starych legend w nowej odsłonie. Zżera mnie ciekawość:) Gorąco wszystkich pozdrawiam.

bezi2

Posty: 17

 
Też jadę na te koncerty, przede wszystkim z powodu Bad Boys Blue. Byłam już na ich koncercie z dwiema nowymi wokalistkami. Grają całkiem spoko. Dobrze, iż jest John, jest nadal twarzą zespołu, dlatego dobrze się ich słucha, ogląda i bawi na koncertach. Do zobaczyska na koncercie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

szmagibuu5

Posty: 18