Artyści zagraniczni, jaka firma ?

Artyści zagraniczni, jaka firma ?

Hej, czy wiecie coś na temat najbliższych ciekawych koncertów, jak sprawa wygląda z ich organizacją w naszych nadmorskich miastach. Piszcie, co gdzie i kiedy.

Januszek

Posty: 14

 
Koszta organizacji imprez takich jak koncerty są olbrzymie. Mają nałożony podatek 23%, który musi płacić na nieszczęście organizator. Jak ktoś wstrzelił się z takim interesem dawniej to mu się opłaca i kręci, dla nowych nie ma u nas w Polsce miejsca.

Marys56

Posty: 23

 
Nie znam żadnej agencji koncertowej, żebym mogła powiedzieć o niej, iż jest w porządku. Ale z tego co widać, to Ci działają już od lat i mają wiele fajnych projektów za sobą.

johncena67

Posty: 18

 
Na tej stronie http://www.solarismusic.pl można zobaczyć które w najbliższym okresie odbędą się w Polsce koncerty, organizacją zajmuje się fachowy impresariat muzyczny zarówno imprezy przez nich planowane zawsze były niezwykle ok.

waldek3551

Posty: 33

 
No właśnie. Przeżycie jest nie do opisania. Tłumy publiczności na koncertach artystów zagranicznych, ten specyficzny klimat, to mi się podoba. W tym roku trzeba czegoś poszukać, albowiem akurat nie jestem w temacie, kto nas odwiedzi. Tak czy inaczej życzę udanej jakiejkolwiek zabawy i niezapomnianych wspomnień.

Skrzypekq4

Posty: 37

 
W to lato ma być kilka fajnych koncertów artystów zagranicznych. Ostatnio troszkę szukałem takich imprez i trafiłem na ekstra stronkę. Weseli mnie fakt, że lato w mieście wcale nie musi być takie nudne. Zapowiada się, że i w moim będzie parę fajnych okazji do zabawy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

ssmyk71

Posty: 35

 
Jak organizacja koncertów jest dobra, to nie ma prawa, żeby się źle bawić. U nas w mieście niezwykle wielokrotnie są jakieś fajne imprezy. Organizator jest po prostu w dechę, ale gigantyczne zasługi ma bez wątpienia prezydent, który zgadza się na tego typu imprezki.

umberko3

Posty: 14

 
Nie taki diabeł straszny. Kumpel ma niewielką firmę i zlecał taką organizację imprezy firmowej agencji. Była gwiazda wieczoru, może nie wielkiego formatu, ale było bardzo fajnie. Koszt był, ale do zniesienia dla budżetu firmy.

sthEn

Posty: 9

 
Mój kumpel zajmuje się organizacją koncertów. Wiem, iż to wcale nie taka bezproblemowa praca. Wszystko musisz zrobić od a do z, bowiem w przeciwnym wypadku zabawa się nie uda, niemniej jednak z drugiej strony to fajna praca i mógłbym robić takie rzeczy.

pawel253

Posty: 12

 
Z tak dobrą organizacją imprez jeszcze nie mieliśmy styczności. Firma spisała się na medal. Jako miasto z pewnością wrócimy do ich usług. Najważniejsze jest to, że publiczności się podobało i czekali na więcej. Udana impreza, gorąco polecamy.

Boss

Posty: 13