Strona główna > Firmy > Bukiety > Gdzie znajdę duży wybór kwiatów do ogrodu ?

Gdzie znajdę duży wybór kwiatów do ogrodu ?

Gdzie znajdę duży wybór kwiatów do ogrodu ?

Witam, czy wie ktoś gdzie znajdę rośliny, które mogę posadzić w swoim nowo powstałym i pierwszym ogródku? Nie znam się na ogrodnictwie więc proszę was o rady, dzięki temu będę mogła rozpocząć od wiosny prace w moim ogródku. Dzięki wam pozyskam potrzebną mi wiedzę do prowadzenia minimum ogródka. Co mam zamówić i gdzie?

Proszę o rady, z góry dziękuję.

Sebus23

Posty: 32

 
Dzień dobry, niezwykle potrzebuję namiarów na sklep przyrodniczy, dokładnie chodzi mi o sklep, w jakim można zamówić niezwykle powszechne gatunki roślin. Czekam na szybka odpowiedź i rady na dany temat. Odpowiedzcie mi niezwykle szybko.

W_Wąski

Posty: 43

 
Cześć, słyszałam o sklepie internetowym www.gardenpark.com.pl niemniej jednak nie wiem czy jest on godny uwagi, może ktoś z was miał już z nim do czynienia? Podzielcie się doświadczeniami na dany temat, będę wdzięczna za informacje, dziękuję.

Jasia12

Posty: 31

 
Dzień dobry, również poszukuję sklepu z kwantami, w szczególności chodzi mi o krzewy ale parę odmian kwiatków też bym zamówiła. Szukam rzadkich gatunków, więc proszę polećcie mi wykwalifikowany sklep internetowy, który spełni moje oczekiwania.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

koraasek

Posty: 32

 
Witajcie, słyszał o niezmiernie świetnym sklepie internetowym od znajomego ogrodnika, jednakże zapomniałam jak się nazywa dany sklep, postaram się szybko dowiedzieć i dam wam jak najszybciej znać. Uzbrójcie się w cierpliwość, do usłyszenia niebawem.

kevin888

Posty: 35

 
Cześć, poszukuje bardzo dobrego sklepu, szukałam w Internecie natomiast nic nie mogę znaleźć, może ktoś kto lepiej się zna na sieci mógłby mi podesłać link, do sklepu, który zajmuje się profesjonalnym sprzedawaniem kwiatów, będę ogromnie wdzięczna za informacje na dany temat, proszę o pomoc!

pg6312

Posty: 37