klimatyzacja Warszawa

klimatyzacja Warszawa

Z kim rozmawiać o wprowadzeniu klimatyzacji w Warszawie do biura, ale takiej bardziej nowoczesnej?

Damiano2

Posty: 1

 
Nie ma żartów z wentylacją i się o tym przekonałem, bo kilka lat musiałem przez to zamknąć biznes, więc lepiej zdecyduj się na wydanie pieniędzy ;)

Komimya

Posty: 4

 
Co jakiś czas i tak warto przeprowadzić testy budynku, bo tego się nie pilnuje, albo robi tylko pod kontrole, a to raczej nie wystarczy. Raz na jakiś czas można wygospodarować środki, żeby pomierzyć instalacje i coś udoskonalić. Sprawna wentylacja przecież wpływa na komfort życia.

Paqu

Posty: 29

 
Według mnie brak dopływu świeżego powietrza to duży problem, a jednak często zaniedbywany przez właścicieli. Widziałem masę ludzi, która się zniechęciła do wynajmu nieruchomości przez zły zapach właśnie z tzw. nieokreślonego źródła.

TomekK

Posty: 4

 
Bezpieczeństwo pożarowe to raczej podstawa, w tym czyszczenie wentylacji. Wielu ludzi nawet nie wie, że błędy w tym obszarze mogą wywołać ryzyko ogniowe.

NadmorskaOaza

Posty: 22

 
Environ Projekt w Warszawie projektuje systemy sanitarne, wentylację, klimatyzację i zapewnia pomoc w kontroli technicznej budynku, w odbiorze nieruchomości. Ekspertyzy hałasu dodatkowo, co chcesz w zakresie utrzymania obiektu. Według mnie niezbędny kontakt w tych czasach, żeby z urzędnikami nie mieć problemu. Wiadomo, jak to jest. Zaniedbasz i po Tobie.

Fanatyk

Posty: 4

 
Prawo i tak nakazuje przeglądy, a teraz urzędy pilnują strasznie przestrzegania chorych norm. Niestety, ale sprawy dotyczące klimatyzacji, wentylacji spływają na komfort ludzi i tutaj nie ma sensu oszczędzać.

grzes3345

Posty: 14

 
Z wentylacją nie ma żartów, a sam się o tym przekonałem przy prowadzeniu pierwszej działalności gospodarczej. Po mandacie i kontroli Sanepidu się nauczyłem, że jednak lepiej wydać na modernizację

TomekK

Posty: 8

 
Najlepiej od projektu po montaż i serwis zamawiać, a nie rozdzielać, bo się nie połamiesz, co do czego później. Przerobiłem i polecam tylko taką opcję.

Facio

Posty: 7

 
Zawsze i tak doradzam sobie na spokojnie kosztorysy zestawić i podjąć decyzję na spokojnie. Projekt wentylacji odbija się na pozytywnym samopoczuciu użytkowników nieruchomości.

Kitas

Posty: 11