kafelkowanie wnętrz

kafelkowanie wnętrz

Hej, nasz firmowy budynek jest praktycznie gotowy i teraz jesteśmy na etapie planowania wykończenia. Szukamy między innymi firmy, która będzie mogła zadbać o wyłożenie poszczególnych pomieszczeń płytkami, ceramiką. Jak macie kogoś sprawdzonego kogo możecie polecić to dajcie znać.

DobreRADY

Posty: 1

 
Jak masz taką okazję to staraj się szukać przede wszystkim typowego glazurnika, bo to najlepsza opcja przy ewentualnym układaniu płytek. Zadanie nie jest wcale proste więc warto mieć do tego kogoś kto typowo się tym zajmuje, ma doświadczenie, wtedy będzie można liczyć na to, że będzie to wykonane profesjonalnie.

beata77

Posty: 11

 
Jak planujesz układanie glazury to moim zdaniem warto się będzie decydować na wykonawcę, który typowo się na tym skupia, ma doświadczenie i będzie w stanie tą usługę profesjonalnie zrealizować.

Black_Riot

Posty: 3

 
Jak masz do obrobienia duży budynek to możesz liczyć na ofertę BGEF Investment (www.bgefinvestment.com). Firma ma w swoim gronie wielu glazurników więc jak będzie dużo powierzchni do ułożenia to myślę, że oni sobie spokojnie z tym poradzą i będą w stanie ogarnąć taką przestrzeń a wykończenie też będzie udane.

dermin67

Posty: 19

 
Z glazurą jest tak, że warto mieć kogoś kto na takich pracach się skupia i ma doświadczenie, bo ułożenie nie jest wcale łatwe i brak precyzji może sprawić, że efekty nie będą dobre, dlatego tutaj akurat często te firmy ogólne, które ogólnie remontami się zajmują się nie sprawdzają.

Hihi_WWW

Posty: 10

 
Spieki ceramiczne to fajna opcja na ściany, szczególnie w takich miejscach, które są mocno uczęszczane, ale na pewno warto też mieć na uwadze to jak będą one układane. Ta kwestia faktycznie będzie istotna i warto poszukać wykonawcy, który sobie z tym dobrze poradzi i estetycznie wszystko będzie dopracowane.

Nikuś23

Posty: 15

 
Szukaj kogoś kto robi remonty i układa płytki, ma typowego glazurnika. Taka osoba na pewno zrobi to dobrze a jednocześnie pewnie szybciej niż taki fachowiec, który w teorii zajmuje się wszystkim i nie do końca faktycznie jest na takim poziomie, by ten remont zrealizować profesjonalnie.

edyta123

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że z glazurnikami nie ma jakiegoś wielkiego problemu, choć faktycznie te osoby, które sobie w tej branży dobrze radzą na pewno będą miały zajęte terminy i jeśli ktoś ma w planach układanie glazury czy remont to warto będzie wcześniej takie elementy sobie planować.

Paqu

Posty: 28

 
Jeśli chodzi o mnie to mam różne doświadczenia z firmami remontowymi i wykończeniowymi i teraz przy glazurze, płytkach itp. zawsze będę brał typowo kogoś od takiej usługi, bo tak naprawdę to trudne zadanie i jak ktoś zajmuje się ogólnie remontami to najczęściej to zawali.

TomekK

Posty: 3

 
Warto na pewno poszukać kogoś kto zajmuje się glazurą, układaniem i ma pod tym kątem doświadczenie, wtedy jest większa perspektywa, że faktycznie na wysokim poziomie wykona swoje zadania.

audi80

Posty: 6