drzwi dębowe wewnętrzne

drzwi dębowe wewnętrzne

Słyszałem dużo dobrego o drzwiach dębowych, ale czy faktycznie charakteryzują się tak sporymi zaletami, czy może ludzie trochę przesadzają? Dajcie znać, jak to u was wygląda.

pawel253

Posty: 1

 
Całkiem ciekawa propozycja. Tylko raz w życiu widziałem drzwi dębowe u ludzi, ale zachwycają przyznam i znacznie lepiej wyglądają, nawet pod kątem wzorniczym od takich typowych, metalowych, ale wiadomo, że cenowo nieco inaczej.

Grabow12

Posty: 9

 
Te mi się bardzo podobają https://allegro.pl/oferta/revia-producent-drzwi-zewnetrzne-debowe-szyba-herb-10827584619, z herbem, bardzo ciekawy dodatek moim zdaniem, coś unikalnego. No i można ogarnąć razem z montażem, zabezpieczone przed wypaczeniem, więc takie drzwi to absolutny hit, jak remontujesz z myślą o kolejnych pokoleniach powiedzmy.

Julian

Posty: 3

 
Wartościowa propozycja. Dzięki za komentarz. Na pewno się odniosę i powiem, jaki model wstawiłem u siebie. Warto takimi rzeczami się wymieniać.

olboyyy

Posty: 7

 
Spójność drzwi wewnętrznych i zewnętrznych raczej niekoniecznie, chociaż oczywiście wielu dekoratorów się nie zgodzi :)

wisła1905

Posty: 12

 
Możesz zamówić z przeszkleniem drzwi dębowe, żeby sobie udoskonalić aranżację, ogarnąć bardziej nowoczesny klimat, bo to też da się zrobić.

namok

Posty: 3

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

warter88

Posty: 9

 
Też słyszałam wiele dobrego o dębowych drzwiach i przyznam, że się sprawdziły. Spory ciężar, naturalne właściwości antywłamaniowe. Posprawdzaj tylko zawiasy, klamki, czy wszystko dobrze chodzi i nic w transporcie się nie uszkodziło, ale to bardzo rzadkie.

wacek56

Posty: 8

 
Ten producent akurat ma sporo opinii pozytywnych na Allegro. Przed chwilą sprawdzałam, więc jestem bardziej zainteresowana.

Nikuś23

Posty: 15

 
Ciekawe inspiracje, a o drzwiach drewnianych nie myślałem w tak poważny sposób, aż do dzisiaj. Dzięki za wskazówki.

Zdzichu

Posty: 6