gdzie zamówić sztukaterię gipsową

gdzie zamówić sztukaterię gipsową

Odziedziczyłem budynek ze sztukaterią, ale zniszczoną, i szukam kogoś do odświeżenia i usunięcia farby

Grażyna12

Posty: 2

 
Sztukateria gipsowa, styropianowa lub poliuretanowa, to klasyka rynkowa. Moim zdaniem gipsowa najlepsza, bo dobrze chłonie wilgoć i nie wymaga takich nakładów na późniejszą konserwację, nie śmierdzi.

namok

Posty: 5

 
Miałem z nimi kontakt i potwierdzam, że najlepsza pracownia tego typu, może i w Polsce. Przede wszystkim chwalą się realizacjami, praktycznie na terenie całego kraju.

TomekK

Posty: 12

 
Im więcej wzorów w pracowni, tym lepiej, bo widać, że mają sprawdzone rozwiązania.

Kruczek23

Posty: 3

 
Piękne secesyjne wzory można zobaczyć w pracowni sztukatorskiej na Siekierkach w Warszawie https://decorservice.pl/.

Serduszko4

Posty: 6

 
Pomalujesz na dowolny kolor, więc tym się nie przejmuj ogólnie. Najlepiej to iść w klasyczne wzory, nie jakieś dziwaczne, bo trochę zaburzają strukturę wykończenia

Black_Riot

Posty: 7

 
Grunt to montować bez widocznych łączeń, wtedy jeszcze lepiej wygląda. Moim zdaniem, jak nie bardzo znasz rynek sztukaterii to powinieneś rozmawiać jednak z wyspecjalizowaną pracownią.

doboszzz

Posty: 5

 
Musisz bardzo dokładnie ocenić wykonanie sztukaterii i to wszystkich elementów, bo każdą dysproporcję bardzo widać niestety.

Yuri20

Posty: 8

 
Sztukateria to styl klasyczny wykończenia i wcale nie taki rzadki, jak się wydaje. Ludzie szukają form artystycznych, głównie do przyciągania klientów. No i sztukateria to gwarancja spójności aranżacyjnej, a przy innych materiałach wykończeniowych to trudno powiedzieć, czy wizja się zawsze sprawdzi.

olka54

Posty: 9