jaką firmę budowlaną polecacie

jaką firmę budowlaną polecacie

Coraz bardziej myślę o tym, żeby iść w kierunku domu szkieletowego, tylko nie znam nikogo kto miałby taki dom więc szukam ewentualnie opinii, może jakieś informacji kto się takimi domami zajmuje, do kogo ewentualnie uderzyć, żeby coś podpowiedział odnośnie wyboru?

benia

Posty: 1

 
W mojej ocenie budowa z drewna to zawsze dobry kierunek. Taka inwestycja powinna się w praktyce udać, dodatkowo jest to rozwiązanie, które na pewno będzie miało ekologiczny charakter więc pod tym kątem również dla nich duży plus.

Gruby_56

Posty: 4

 
Może poszukaj kogoś kto zajmuje się takimi domami i ich konstruowaniem i porozmawiaj jakie masz oczekiwania to pewnie będzie coś w stanie podpowiedzieć jeśli chodzi o to jaki dom wybrać i jakie rozwiązania akurat dla Ciebie będą najlepsze.

Kobitka22

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że inwestycja w szkieletowy dom to dobry kierunek. Na pewno pod kątem kosztów będzie to jednak taka opcja, która będzie tańsza w realizacji niż murowany dom. Z tego co wiem jest to również dobry kierunek dla tych, którzy chcą budować szybciej.

weryl77

Posty: 6

 
Dom szkieletowy na pewno się będzie dobrze sprawdzał. Obecnie techniki budowania są już takie, że te domy są całoroczne, spokojnie się sprawdzają na co dzień. Myślę że to dobra opcja, jeśli estetycznie Ci odpowiada taki dom to warto się na niego zdecydować.

pawel253

Posty: 8

 
Poszukaj kogoś kto buduje domy szkieletowe i będzie w stanie konkretne podpowiedzi Ci dać jeśli chodzi o wybór. Projekty są różne więc na pewno przyda się ktoś kto będzie w stanie coś więcej na ich temat powiedzieć.

Illilakip

Posty: 7

 
Od strony praktycznej pewnie taka konstrukcja powinna się dobrze sprawdzić jeśli będzie dobrze zbudowana. Choć z drugiej strony tak jak ja jestem w temacie słabo zorientowany to właściwie trudno będzie mi coś więcej na ten temat powiedzieć.

warter88

Posty: 12

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o ofertę domów szkieletowych to wyróżnia się oferta przygotowywana przez Drew Dom (www.drewdom-radom.pl). Jak szukałem propozycji dla siebie to teoretycznie opcji w sieci jest dużo, ale dopiero przy rozmowie z nimi jakoś więcej na temat tych domów można było się dowiedzieć, była jakaś podpowiedź z ich strony więc jak ktoś jest laikiem to myślę, że to będzie dla niego dobre rozwiązanie.

micko

Posty: 10

 
Mam wrażenie, że sporo osób się obecnie decyduje na budowanie z drewna więc też tych ofert nie brakuje na rynku. Pewnie jak poszukasz to coś tam sensownego będziesz w stanie dla siebie wybrać z tych propozycji jakie są faktycznie dostępne.

messi32

Posty: 14

 
Oczywiście nie wiem jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o aspekty praktyczne i trwałość takiego domu, ale pod kątem cenowym te oferty są naprawdę atrakcyjne.

Czarek

Posty: 16