Brylanty - POMOCY!!

Brylanty - POMOCY!!

Witajcie. Co jaki czas należy serwisować obrączki ślubne oraz czy jakieś czynniki mają na to wpływ?

Mariusz

Posty: 9

 
Ostrzegam wszystkich, aby podczas dokonywania zakupu pierścionków z brylantów, nie bać się zadawać pytań jubilerowi.

W moim przypadku było ich za mało i dużo na tym straciłam. Okazało się bowiem, że mój pierścionek były przygotowywany tak zwaną metodą szycia i dosłownie po dwóch latach - rozleciał się.

grzes3345

Posty: 12

 
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że obrączki ślubne warto zamówić z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Wówczas w przypadku wad lub niedogodności, mamy możliwość dokonania jakiejkolwiek reklamacji.

Januszek

Posty: 8

 
Rzadko kiedy decyduję się na zakładanie swojego pierścionka z brylantami. Boję się, że gdzieś uszkodzę, a co najgorsza – zgubię. Normalnie ubieram go tylko i wyłącznie na specjalne okazje. Na co dzień staram się chodzić z innymi pierścionkami. Może to głupie, natomiast wolę dmuchać na zimne i być ostrożniejsza.

Fifczak90

Posty: 22

 
Pamiętam jak dziś rozmowę z kolegą, których chwalił mi się, że kupił swojej dziewczynie brylanty. Przekonywał mnie, że to bardzo trwała, a zarazem przepiękna ozdoba dla dłoni. Zmotywował mnie i taki sam prezent zrobiłem swojej ukochanej na zaręczyny.

kojot14

Posty: 32

 
Jeśli chodzi o matowe obrączki ślubne, to z całego serca odradzam. Moja po około roku od ślubu wyglądała tak, jakbym nosiła ją już co najmniej trzydzieści lat.

Po prostu one błyskawicznie się niszczą.

duncejj

Posty: 26

 
Z kolei ja słyszałam, iż brylanty w obrączce przynoszą szczęście, dlatego nie mogło się bez nich obyć.

Całość zleciliśmy http://www.ring4you.eu/brylanty-i-zloto-palladowe dzięki czemu mogliśmy liczyć na doświadczoną poradę co do rodzaju brylantu, jego kształtu i wielkości. Jak na razie szczęście nam dopisuje.

Wygodniś22

Posty: 18

 
Wydaje mi się, że obowiązkiem sprzedającego pierścionek z brylantami jest przekazanie nam certyfikatu autentyczności.

Osobiście posiadam dwa pierścionki z maleńkimi kamieniami szlachetnymi i do dwóch produktów dostałam odpowiednie dokumenty potwierdzające.

Sagerrak

Posty: 42

 
Po roku od ślubu nasze obrączki ślubne zaczęły zmieniać swoją barwę. Wobec tego postanowiliśmy zanieść je do jubilera, gdzie były kupowane. Zdziwiliśmy się, gdy sprzedawca poinformował nas, iż trzeba poddać je zabiegowi czyszczenia.

Od tamtej pory tę operację powtarzamy średnio co dziesięć miesięcy.

aniusia

Posty: 16