Bransoletka celebrytka

Bransoletka celebrytka

Gdzie kochane kupujecie biżuterię celebrytek?

Mam zamiar kupić coś swojej siostrze na prezent, nie bardzo mam czas łazić po sklepach, dlatego pytam, jak coś polecacie, to bardzo serdecznie wam dziękuję.

Januszek

Posty: 11

 
A ja nie wiem, co widzicie w tej biżuterii gwiazd. Osobiście wolę sobie w sklepie wybrać coś oryginalnego wedle własnego uznania. Ogólnie lubię srebrną biżuterię i chyba najbardziej srebrne naszyjniki, których posiadam sporą ilość, są oryginalne i nie potrzebuję pomocy celebrytek:)

namok

Posty: 10

 
Tak też polecam sklep, bo można się tam pokusić o dużo fajnych cacuszek. Ceny nawet w miarę. To sklep z biżuterią srebrną, jaka po pierwsze jest najlepszej jakości i akurat tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Miałam okazję zrobić w nim kilkukrotnie zakupy, więc wiem co wam polecam. Pozdrawiam.

grzes3345

Posty: 18

 
Ja też uważam tę całą biżuterię gwiazd za trochę wymuszoną. Samemu też jesteśmy w stanie wybrać coś dla siebie oryginalnego i wcale nie musimy korzystać z podpowiedzi kobiet sukcesu:)

namok

Posty: 14

 
Bałam się pierwszych zakupów przez internet odnośnie biżuterii. Trafiłam właśnie na nich i niezmiernie dobrze, bowiem teraz mogą polecić sklep innym paniom. Koniecznie zobaczcie sobie ofertę biżuterii celebrytek. Są tam piękne rzeczy, jakie po prostu chce się mieć już:)

codePerformance

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o modę to rzeczywiście ta biżuteria gwiazd robi furorę. Koniecznie muszę sobie coś kupić z tej kolekcji, bo akurat nic z tych błyskotek nie mam. Oglądałam biżuterię i parę okazów bardzo mi się spodobało. Muszę coś wybrać na szybko:)

messi10

Posty: 13

 
Zobaczcie sobie srebrne kolczyki w tym sklepie, osobiście jestem zafascynowana ich ofertą http://www.valerio.pl. Mają też bardzo atrakcyjne ceny. Polecam zajrzeć.

@marcelko

Posty: 17

 
Zwyczajnie nie robię zakupów biżuterii online, lecz w przypadku tego sklepu jest w przeciwnym razie. Korzystam z jego oferty już od bardzo dawna, pierwszy raz zakupiłam chyba coś córce z biżuterii gwiazd, więc zaufanie już mam, bo kolejne zakupy też były udane. Często można otrzymać u nich zdecydowanie taniej niż w tradycyjnych sklepach z biżuterią.

messi32

Posty: 14