Brylanty certyfikowane przez GIA, jaki jubiler ?

Brylanty certyfikowane przez GIA, jaki jubiler ?

Cześć. Planuję oświadczyć się mojej dziewczynie i zastanawiam się, czy pierścionki z białego złota palladowego nadają się na taką właśnie okazję...

nataszka

Posty: 9

 
Ja z kolei nie miałem żadnej wiedzy na temat brylantów, a i tak dokonałem bardzo dobrego wyboru. Pomogli mi przedstawiciele ze strony http://www.ring4you.eu/brylanty-i-zloto-palladowe. Wytłumaczyli mi właściwości brylantów i zakupiłem najlepszy.

Kódłaty

Posty: 22

 
Moja narzeczona niezwykle podziękowała mi za pierścionek i powiedziała, iż jeżeli będę robił jej kolejne prezenty...to mają to być pierścionki z białego złota palladowego – jest wymagająca. Niemniej jednak wolę robić jej takie prezenty, albowiem wiem, iż jest przeszczęśliwa.

brzoza77

Posty: 8

 
Kolega, który zajmuje się transakcjami inwestycyjnymi z brylantami w roli głównej mówi, że brylanty certyfikowane przez GIA to jedyna pewność jakości kamienia dla takiego laika jak ja. Pokazywał mi, jak niewielkie różnice w szlifie mogą wpłynąć na wytrzymałość i przede wszystkim wartość brylantu.

eserved

Posty: 26

 
Zaręczyny to jednak skomplikowana operacja :-) Prawie pół roku zajęło mi znalezienie odpowiedniego pierścionka dla mojej kobity. Chciałem coś szlachetnego i wybrałem brylanty certyfikowane przez GIA. Wówczas nie miała wyjścia, bez wahania powiedziała „tak”.

raptofil

Posty: 25

 
Ja kiedyś popełniłem wielki błąd i kupiłem brylant bez żadnego dokumentu, który stwierdzałby jego prawdziwość. Potem miałem kłopot z jego sprzedażą, zatem od teraz kupuję tylko i wyłącznie brylanty certyfikowane poprzez GIA, uznawane na całym świecie.

grubasek

Posty: 16

 
Moi znajomi na ślub nabyli pierścionki z białego złota palladowego. Wyglądało to naprawdę bombowo. Z narzeczoną już ustaliliśmy, że nasze obrączki też będą przygotowane z białego złota palladowego.

Kopah

Posty: 18