Kolczyki srebrne, dobry sklep ?

Kolczyki srebrne, dobry sklep ?

Mam pytanie do zwolenniczek kolczyków srebrnych, jakie sklepy w sieci polecacie, gdzie są w miarę rozsądne ceny :) czekam i liczę na waszą pomoc.

dermu34

Posty: 9

 
Temat kolczyków srebrnych w sieci kupowanych w sklepach internetowych przewija się wszędzie. Sklep silveris jest rzeczywiście niczego sobie. Po pierwsze to wiarygodny sklep z rzetelną ofertą, a przede wszystkim sprawdzoną sprzedażą. Mnóstwo moich koleżanek tu kupuje, mnie też odpowiada. W wielu przypadkach do nich zaglądam :)

stanhold43

Posty: 18

 
Pytacie o kolczyki srebrne w silveris? Kupiłam tam kilka razy kolczyki, raz bransoletkę. Oprócz rozsądnych cen, mają bardzo dobrej jakości srebro, nie oszukują, jak to bywa w innych sklepach, że zdjęcia i opisy kompletnie nie przypominają tego, co przywozi nam kurier :) Sklep jest godny uwagi :)

Hamacz23

Posty: 26

 
Nie są to diamenty, ale nie wyobrażam sobie nie mieć kilku par kolczyków srebrnych z cyrkoniami. Ostatnio wpadły mi w oko nietuzinkowe krople wody, dobra próba. Sklep niczego sobie, nie jest w nim wszystko z górnej półki. Na mój budżet w sam raz, więc skorzystam. Już od dawna robię tego rodzaju zakupy tylko w sieci.

E-GOista

Posty: 15

 
Większa część modeli kolczyków srebrnych w tym sklepie mi odpowiada. A jestem wybredna, dużo tu oryginalnych propozycji. Nie od obecnie znam sklep, polecam. Propozycja sprawdzona kilkunastokrotnie ;)

wisła1905

Posty: 11

 
Niespotykaną mają tu ofertę, rzeczywiście koleżanka miała rację. Już zdążyłam zrobić sobie listę w głowie, czego potrzebuję. Najpierw kolejna para kolczyków srebrnych z cyrkoniami, prostokątne z kwiatuszkami, cacko. Muszę je mieć, potem kolejne itd., itd. :)

R1P

Posty: 22

 
To luksusowa oferta kolczyków srebrnych http://silveris.pl/58-kolczyki. Mnie podoba się większość, tylko niektóre nie pasują do mojej urody ;) poza tym szczerze polecam. Cena też ok.

dawid123

Posty: 11

 
Pytacie o kolczyki srebrne w silveris? Nabyłam tam kilka razy kolczyki, raz bransoletkę. Oprócz rozsądnych cen, mają niesłychanie dobrej jakości srebro, nie oszukują, jak to bywa w innych sklepach, iż fotografie i opisy kompletnie nie przypominają tego, co przywozi nam kurier :) Sklep jest godny uwagi :)

alklu7

Posty: 16

 
Chyba najgustowniejsze i pasujące do wszystkiego są kolczyki srebrne z cyrkoniami, dlatego tak sporo ich kupujemy i gubimy. Tak jest w moim przypadku, dlatego też zawsze wypatruję nowych ofert w sklepach. Kocham modnie wyglądać.

plertoo3

Posty: 17

 
No takich kolczyków srebrnych to nie da się nie nabyć. Dosyć, iż są piękne, to jeszcze w faktycznie całkiem porządnej cenie. Można nabyć sobie jeszcze bransoletkę za te same pieniądze, co w innym wydane tylko na kolczyki.

CHatka-eKo

Posty: 16