naprawialiście gdzieś iPhonea po zalaniu? Warto? Gdzie?

naprawialiście gdzieś iPhonea po zalaniu? Warto? Gdzie?

Dajcie namiar na serwis, który zajmuje się urządzeniami od Apple i będzie w stanie w dobrej cenie je naprawić. Sprzęt jest uszkodzony, nie włącza się, nie bardzo też wiem co się z nim wydarzyło więc szukam kogoś kto będzie się mógł nim kompleksowo zająć.

Lupusx

Posty: 1

 
Ja też naprawiałem wysyłko w Szczecinie z serwisem Apple Mobile i jestem zadowolony. Sprzęt na nowo działa, do tego dostałem gwarancje, a sama naprawa wysyłkowa nie była problemem, bo serwis przysłał kuriera, potem sprzęt też do domu został mi przywieziony.

Marko

Posty: 32

 
Jak masz taką możliwość to oddaj do serwisu autoryzowanego to będzie gwarancja, żę sprzętem zajmą się osoby odpowiednio przygotowane do pracy z urządzeniami Apple.

alibabuś45

Posty: 9

 
Dobre serwisy dają gwarancje na naprawę i jak taki uda się znaleźć to wydaje się, że będzie to najlepsze rozwiązanie.

Warszawiak

Posty: 2

 
Staraj się wybrać serwis, który da na naprawę gwarancje i co ważne będzie znał budowę urządzeń Apple będzie miał również dostęp do oryginalnych części, które są konieczne do tego, by dokonać naprawy sprzętu.

Jajcar4

Posty: 3

 
Szukaj w miarę możliwości serwisu, który będzie w stanie zająć się naprawą w krótkim zassie. Jak sprzęt był zalany to tak naprawdę liczy się także czas i trzeba mieć to na uwadze jak będziesz wybierał miejsce naprawy.

Penio

Posty: 5