wymienić baterię w iphone w szczecinie

wymienić baterię w iphone w szczecinie

Gdzie najszybciej wymienię baterię w iPhone w Szczecinie? Zależy mi mocno na czasie, bo jestem teraz w drodze, pilne sprawy, a coś z telefonem się dzieje i chciałbym, żeby ktoś profesjonalnie zrobił przegląd.

Klarka34

Posty: 1

 
Nawet producent zaleca raz na 2-3 lata wymienić baterię, więc to cykliczna, opłacalna usługa. Przywracasz po prostu telefon do pełnej kondycji. Niestety baterie szybko się zużywają przy częstym użytkowaniu.

mikesmith0103

Posty: 3

 
Jak się za bardzo telefon nagrzewa, szczególnie z tyłu to znaczy, że prawdopodobnie bateria spuchła. Nie ma z tym żartów. Zdarzały się przecież nawet wybuchy baterii. Fakt, że nie jakieś tragiczne, ale i tak byłoby dziwnie znaleźć się w takiej sytuacji ;)

Acclaim

Posty: 27

 
Dobrze wyjaśniają, w czym leżą problemy z baterią w iPhone https://applemobile.pl/wymiana-baterii-w-iphone-ile-kosztuje-wymiana-baterii-w-iphone-serwis-iphone-szczecin-applemobile-pl/. Najczęściej wyłącza się telefon w niskich temperaturach, puchnie, albo system spowalnia. Jak masz coś z tej grupy to umów się lepiej na bezpłatną diagnostykę, albo wyślij do nich kurierem. Stacjonarnie w Szczecinie to wymieniają baterię w niecałe pół godziny. Wydaje mi się, że to najlepszy wynik lokalnie.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Dobry serwis. Tam większość problemów od ręki rozwiązują, więc nie trzeba zostawiać smartfona w kolejce. Duża ulga, jak za pierwszym razem się do nich zgłosiłem.

Dworniok00

Posty: 4

 
Użyteczność przeciętnej baterii w iPhone to może dwa lata. I to z dużą rezerwą. Wymieniam teraz raz na rok i wydaje mi się, że to jest optymalnie.

tyuMer

Posty: 6